Слухати

Рада проголосувала за процедуру отримання громадянства іноземцям з АТО

06 жовтня 2015 - 14:37
Прийнято рішення щодо встановлення спрощеного порядку прийняття до громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України
Рада проголосувала за процедуру отримання громадянства іноземцям з АТО / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада України проголосувала за внесення зміни до статті 9 Закону України «Про громадянство України». Зміни передбачають спрощений порядок прийняття до громадянства України іноземців, які працюють в АТО.  Рішення прийнято з такими результами — «За:246 Проти:3 Утрималися:11 Не голосували:71 Всього:331».

Законопроектом №2847 пропонується доповнити статтю 9 Закону України «Про громадянство України», положенням, що для іноземців та осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу за контрактом у Збройних Силах України, термін безперервного проживання на законних підставах на території України встановлюється на три роки з моменту набрання чинності контракту про проходження військової служби у Збройних Силах України.

Також пропонується передбачити, що вимога отримання дозволу на імміграцію, як умоваприйняття до громадянства України, не поширюється на іноземців і осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу у Збройних Силах України. Крім того, пропонується доповнити статтю 9 Закону положенням, що умови прийняття до громадянства України, передбачені пунктами 3-6 частини другої, не поширюються на осіб, які мають визначні заслуги перед Україною, в тому числі, на іноземців і осіб без громадянства, які в установленому законодавством України порядку проходять військову службу у Збройних Силах України та нагороджені державною нагородою.

Раніше «Громадське радіо» повідомляло, що іноземці, які воюють в АТО на боці України, просили надати їм українське громадянство.  Іноземці-учасники АТО жалілися, що українська міграційна служба ускладнює їм життя. 

Крім того, Верховна Рада сьогодні скоротила термін служби за контрактом з 3 років до 6 місяців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+