Слухати

Як безкоштовно дізнаватись про власників землі — покрокова інструкція

06 жовтня 2015 - 13:24
Варто знати, що власник земельної ділянки зможе потім дізнатися, хто цікавився його ділянкою
Як безкоштовно дізнаватись про власників землі — покрокова інструкція / Новини на Громадському радіо

Від сьогодні в Україні запрацював єдиний державний реєстр власників земельних ділянок.  Коротку інструкцію про те, як користуватися ресурсом, написали «Наші гроші».

1. Заходимо на сайт http://www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

2. Вибираємо земельну ділянку і клікаємо на неї. Відкривається віконце і там вибираємо “Інформацію про право власності та речові права”, не плутати із функцією “Замовити витяг” – то для власників цих ділянок і нотаріусів, і там як стороння людина Ви нічого не отримаєте.

1_5.jpg

Обираємо інформацію про право власності та речові права
Обираємо іІнформацію про право власності та речові права

3. Вибираємо авторизацію через Е-мейл та пароль.

4. Вводимо свій Е-мейл і придумуємо пароль.

5. Далі треба ще пройти авторизацію через банк або Єдиний цифровий підпис. Вибираємо банк. Я користуюсь ПриватБанком, тому вибрала його.

6. Далі повертаємося до вибраної нами ділянки – підтверджуємо, що ми не робот і дивимось власників ділянки.

Увага! Є таке правило, що власник земельної ділянки зможе потім дізнатися, хто цікавився його ділянкою.

Великий плюс кадастру – інформація з нього безплатна. Мінус – вона може бути застарілою, некоректною (наплутано по формах власності). Кадастр і реєстр нерухомості мають різні бази, тому їх відомості можуть не співпадати. Тобто по можливості дані кадстру треба перевірити по реєстру нерухомості, а якщо чогось нема в одному реєстрі, то це може бути в іншому.

В той час РБК повідомляє, що уряд РФ підтримаі внесений Федеральною службою безпеки законопроект, який засекречує дані про власників нерухомості, літаків і яхт.
Доступ до цих даних отримають тільки «компетентні державні органи».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+