Слухати

Креативщики «патріотичного календаря» зобразили Путіна на тлі танку з фільму «Лють»

07 жовтня 2015 - 16:05
Зображення Путіна біля танку в «патріотичному календарі» «вкрадене» з плакату американського фільму
Креативщики «патріотичного календаря» зобразили Путіна на тлі танку з фільму «Лють» / Новини на Громадському радіо

Дизайнери так званих патріотичних календарів з Путіним використали для ілюстрації однієї зі сторінок плакат з американського фільму «Fury» («Лють») Девіда Ейра. На плакаті зображено американських військових на танку американського виробництва. Точно така ж ілюстрація, але з іншими обличчями і Путіним на головному тлі, продається в Росії в «патріотичному» календарі на 1016 рік. 

Вчора «Громадське радіо» повідомляло, що в Росії продають патріотичні календарі з Путіним. Календар з Путіним можна купити в образі спартанця, боксера, і навіть військового. Крім Путіна на календарях Захарченко, Шойгу, Обама і українські політики

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+