Слухати

Легкові автівки в рамках блокади Криму відтепер зупинятимуть в присутності міліції

07 жовтня 2015 - 17:27
Догляд легкових автівок на блок-постах у рамках акції блокади Криму тепер проходитиме за участі правоохоронців. Про це повідомив заступник голови УМВС в Херсонській області Ілля Кива
Легкові автівки в рамках блокади Криму відтепер зупинятимуть в присутності міліції / Новини на Громадському радіо

Заступник голови УМВС в Херсонській області Ілля Кива розповів «Громадському радіо» в телефонній розмові, що сьогодні в ході засідання за участі міліції, СБУ та прикордонної служби України було прийняте рішення, що всі машини на блок-посту продуктової блокади Криму відтепер будуть оглядати сумісно із працівником міліції.

«Я еду сейчас с Каланчака, Я провел нараду, в которой участвовали все гражданские организации, мы оговорили существующие вопросы, которые накопились за это время. В первую очередь, вопросы дисциплины. По ситуации, сложившейся на границе, о том, что якобы разбиваются стекла, было принято решение, что все машины будут досматриваться только с сотрудниками милиции», — сказав він.

На запитання, з якого часу, Ілля Кива відповів: «С сейчас».

Сьогодні «Громадське радіо» передавало інформацію про те, що українець Андрій Круценко, який напередодні перетинав кордон з окупованим Кримом, заявив про свавілля учасників продуктової блокади. За словами чоловіка, він у своєму авто для особистих потреб віз овочі, які його змусили викинути. Також, за його словами, йому розбили два скла автомобіля.

Останнім часом збільшилася кількість скарг від громадян на акцію з блокади Криму, в якій не лише завертають фури, а й доглядають легкові автомобілі, змушуючи водіїв позбавитись продуктів. Зокрема, правозахисники Кримської польової місії повідомляли про порушення прав людини на блокпостах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+