Слухати

Мама Надії Савченко досі добивається довідки про участь доньки в АТО / Новини на Громадському радіо

Мама Надії Савченко досі добивається довідки про участь доньки в АТО

07 жовтня 2015 - 10:56
Мама політичної ув'язненої, народного депутата, члена делегації в ПАРЕ від України оббиває пороги кабінетів, щоб отримати цю довідку

Про це написала на своїй сторінці користувачка Facebook Оксана Риба.

«Сьогодні, 05.10.2015 року, маючи справи в КМДА, чоловік зустрів під кабінетами …. маму Надії Савченко. Виявляється, бідна жінка до сих пір не має довідки про безпосередню участь доньки в Антитерористичній операції. А ця довідка є основним документом підтвердження участі Наді в АТО, а також є підставою для оформлення статусу УБД і як наслідок — отримання пільг та преференцій»,— повідомила вона.

Зі слів мами Надії Савченко, командування частини, в якій проходила службу Надя, не приділило питанню видачі довідки про участь в АТО, належної уваги. 

Як повідомляє Оксана Риба, Надія Савченко вже має довідку учасниці бойових дій, вона її отримала ще за участь в миротворчій операції у Іраку.

Сьогодні, 05.10.2015 року, маючи справи в КМДА, чоловік зустрів під кабінетами …. маму Надії Савченко.Виявляється, бідн…

Posted by Оксана Рыба on 5 жовтня 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» публікувало інтерв’ю з Марією Савченко біля суду. Раніше один з адвокатів Надії Савченко повідомив, що її можуть екстрадувати вже на початку наступного року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+