Слухати

На Донеччині збільшилася кількість бродячих собак, що нападають на людей / Новини на Громадському радіо

На Донеччині збільшилася кількість бродячих собак, що нападають на людей

07 жовтня 2015 - 14:25
Щодня у костянтинівському травмпункті реєструють випадки укусів. Статистика невтішна: кількість звернень після укусів зросла вдвічі порівняно з минулим роком

Про це «Громадському радіо» розповів головний травматолог Костянтинівки Ігор Бобров. «В сравнении с 2014 годом число укушенных вдвое выросло. За 9 месяцев это 249 человек», — каже лікар.

kilkist_napadiv_na_lyudey_zbilshylasya_vdvichi.jpg

Кількість нападів на людей збільшилася вдвічі
Кількість нападів на людей збільшилася вдвічі

Для боротьби з цією проблемою з міського бюджету харківському підприємству через місцеве комунальне підприємство «Комунтранс» заплатять 50 тисяч гривень, — розповіла спеціаліст управління ЖКГ Анастасія Шерстинська. Харківськн підприємство, назву якого костянтинівські комунальникі не називають, має відловлювати бродячих тварин та відвозити їх у притулок у Харкові. До цього ж підприємства звернулася, за словами переселенців, місцева влада Авдіївки після того, як кількість бродячих тварин у місті збільшилася.

 

sobaky_u_misti.jpg

Собаки у місті
Собаки у місті

Втім, гроші з бюджету Костянтинівки виділили кілька тижнів тому, і харків’яни поки не приїхали, а собаки продовжують нападати на людей. Щодня у журналі реєстрації покусаних з’являються один, а то і два нових записи.

Городяни, особливо з маленькими дітьми, бояться вийти до парку на прогулянку. Молода мама Антоніна каже: всюди зграї собак. «Собака без хозяина агрессивная, во дворе есть стая собак, так вечером я боюсь выйти, могут напасть…», — говорить жінка.

antonina.jpg

Антоніна
Антоніна

Літні люди, і ті з острахом сидять біля під’їзду. «Вечером страшно, стая может напасть на человека…», — розповів пенсіонер Борис.

Наталя Поколенко з Костянтинівки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+