Слухати

Сноуден хоче повернутися в США і готовий сісти у в'язницю

07 жовтня 2015 - 09:34
Колишній співробітник АНБ кілька разів звертався до властей США, просячись назад
Сноуден хоче повернутися в США і готовий сісти у в’язницю / Новини на Громадському радіо

Колишній співробітник Агентства національної безпеки США (АНБ), який надавав гласності секретні документи, Едвард Сноуден заявив, що хоче повернутися в США і готовий заради цього сісти у в’язницю. Про це передає CNN, і пише РБК.

«Я багато звертався з пропозицією сісти у в’язницю до уряду. Чого я не буду робити, так це не буду служити стримуючим фактором для людей, які намагаються чинити правильно в складних ситуаціях», — заявив Сноуден в інтерв’ю в Москві, де він знайшов політичний притулок два роки тому після резонансних викриттів про стеження АНБ.

Влада США вже давно заявила, що вони будуть відкриті для угоди про визнання провини з ним, але порозумітися між двома сторонами виявляється складним, пише CNN. Сноуден не сказав, як довго він запропонував провести у в’язниці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+