Слухати

Через блокаду пасажиропотік на адмінкордоні з Кримом скоротився удвічі

08 жовтня 2015 - 17:17
Українські прикордонники фіксують скорочення пасажиропотоку на адміністративному кордоні з Кримом в два рази у зв’язку з громадянською акцією щодо блокади півострова з боку Херсонської області
Через блокаду пасажиропотік на адмінкордоні з Кримом скоротився удвічі / Новини на Громадському радіо

Про це під час брифінгу повідомив помічник голови Державної прикордонної служби Олег Слободян, передає «Радіо Свобода».

«В цілому, ми фіксуємо зменшення вдвічі пасажиропотоку на адмінкордоні з Кримом як в один, так і в інший бік», — зазначив України Олег Слободян.

За його словами, ситуація на адмінкордоні з Кримом на даний момент «абсолютно спокійна».

20 вересня розпочалась безстрокова акція з блокування вантажного транспорту, що прямує до Криму з продуктами і товарами, ініційована лідерами кримських татар.

Ініціатори блокади вважають, що українські компанії повинні припинити торговельні відносини з Кримом, оскільки територія півострова була окупована Російською Федерацією. За словами організаторів акції, вони не будуть пропускати фури до Криму до тих пір, поки не будуть виконані їхні вимоги: звільнення політв’язнів, припинення тиску на незалежні ЗМІ, безперешкодний в’їзд для міжнародних спостерігачів на територію півострова, припинення репресій щодо кримських татар.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+