Слухати

Facebook запустить розширену версію «лайка»

08 жовтня 2015 - 15:44
Таким чином соцмережа планує дати аудиторії можливість більш емоційно реагувати на публікації в стрічці новин
Facebook запустить розширену версію «лайка» / Новини на Громадському радіо

Соціальна мережа Facebook готується розширити можливості кнопки «лайк», повідомляє Engadget.com.

Нова версія «лайка» отримає назву «Реакції» (Reactions) і буде мати набір смайлів, що виражають різні емоцї. Старий «лайк» при цьому залишиться, але доповниться смайликами, що показують любов, сміх, посмішку, здивування і гнів.

newfbemojis.jpg

Нові смайлики у Facebook
Нові смайлики у Facebook
James Trew

За інформацією видання, користувачі Facebook з Іспанії та Ірландії зможуть випробувати нову опцію в тестовому режимі вже в п’ятницю 9 жовтня.

У той же час соцмережа вирішила відмовитися від популярної і широко обговорюваної ідеї запровадження «дислайка», тобто «не подобається». На думку засновника Facebook Марка Цукерберга, подібна кнопка зробить соцмережу схожою на систему форумів Reddit з їх функцією голосування «за» і «проти», а також негативно позначиться на настрої користувачів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+