Слухати

У Гаазі можуть взятися за військові злочини у Південній Осетії

08 жовтня 2015 - 16:41
Міжнародний кримінальний суд в Гаазі планує розслідувати можливі військові злочини, скоєні під час війни в Південній Осетії у серпні 2008 року
У Гаазі можуть взятися за військові злочини у Південній Осетії  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Reuters». 

Ініціатором розслідування виступила прокурор Фату Бенсуда — за її словами, є істотна кількість даних про те, що злочини протягом цієї короткої війни мали місце. Рішення про початок слідства повинні прийняти судді. У разі їх згоди, вперше в поле зору міжнародного кримінального суду потраплять дії російських військових. Гаазький суд в даний час також розглядає можливість слідства з приводу злочинів на Донбасі, скоєних у період протистояння між українським урядом і проросійськими бойовиками.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+