Слухати

У Попасній відновила мовлення Луганська обласна телерадіокомпанія

08 жовтня 2015 - 20:38
Комісія з відновлення мовлення продовжує збільшувати географію покриття українських телеканалів на Донбасі
У Попасній відновила мовлення Луганська обласна телерадіокомпанія / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інформаційної політики України.

«6 жовтня в Міністерстві інформаційної політики України, під час чергового засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення, було обговорено питання про збільшення географії покриття українських телеканалів на Донбасі», — йдеться в повідомленні.
 
У засіданні Комісії взяли участь представники Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, Українського центру радіочастот, СБУ та радники МІП.
 
Також зазначено, що на рішення Комісії, Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення, за власні гроші, збільшив у Старобільську потужність передавача з 1 кВт до 5 кВт, що дозволило збільшити зону покриття ЛугТРК на 80-90 км. Також, 5 жовтня введено в дію аналоговий телепередавач потужністю 15 Вт для трансляції телевізійних програм ЛугТРК на 43-му телеканалі у місті Попасна.

Народний депутат Олександр Бригинець підтверджує цю інформацію. На своїй сторінці у Фейсбуці пише, що особисто перевіряв роботу Луганської телерадіокомпанії у Попасній.

 

#мінстець Перевірив особисто: українське мовленя поновилося і в #Попасна, де телевежа стоїть майже на лінії зіткнення.Т…

Posted by Олександр Бригинець on 8 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+