Слухати

З липня 2016 року політичні партії фінансуватимуться з держбюджету

08 жовтня 2015 - 18:27
Верховна Рада у другому читанні і в цілому 229 голосами ухвалила законопроект №2123а, яким передбачається фінансування політичних партій з державного бюджету України
З липня 2016 року політичні партії фінансуватимуться з держбюджету / Новини на Громадському радіо

Мова йде про фінансування тих політичних партій, які проводять щорічний внутрішній і зовнішній аудит, розкривають інформацію про великих донорів партій, оприлюднюють звіти про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у повному обсязі на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції і дотримуються фінансової дисципліни.

Народний депутат Мустафа Найєм на своїй сторінці у Фейсбуці назвав ухвалення цього закону історичною подією. Він наголосив, що «прийнятий закон у майбутньому може стати опорою для тих політиків, які не хочуть зв’язувати себе капіталом олігархічних кланів — те, з чим змушене було зіткнутися нинішнє пост-майданне покоління політиків та активістів».

! Это первый по-настоящему исторический закон, проголосованный текущим созывом парламента: Верховная рада приняла закон …

Posted by Mustafa Nayyem on 8 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+