Слухати

За рік з Міноборони та ЗСУ звільнено 99 генералів і полковників — Бірюков

08 жовтня 2015 - 12:10
Про це заявив Бірюков, керуючись "Списком керівного складу Міністерства оборони України та Збройних Сил України, звільненого на протязі 2015 року"
За рік з Міноборони та ЗСУ звільнено 99 генералів і полковників — Бірюков  / Новини на Громадському радіо

Протягом 2015 року з керівного складу Міноборони та ЗСУ звільнено 13 держслужбовців та 86 військових, переважно йдеться про посади генералів та полковників, про це заявив радник президента Юрій Бірюков. В телефонному коментарі «Громадському радіо» він не зміг надати чітку інформацію у відсотках, проте приблизно навів вихідні дані.

«Центральный аппарат Министерства обороны весь составляет 770 человек, из них руководящий состав, наверное, человек 200-300, но 100 из них уволены», — прокоментував Бірюков .

За його словами, інформації щодо щодо причин конкретної немає, також не відомо, скільки зі звільнених зробили це за власним бажанням. Ці дані Бірюков рекомендує запитати в Міноборони.

«В списке есть командующий военно-воздушных сил генерал-полковник Байдак, например. Также есть бригады, оперативные командования, разные люди. В подробностях уже, увы, не могу рассказать. Причины разные: по служебному не соответствию, по состоянию здоровья, по сокращению, по реорганизации. Я просто выложил общую цифру», — сказав він.

Юрію Брюкову точно не відома процедура прийняття рішень щодо звільнення, але він стверджує, що більша частина випадків, це рішення безпосереднього начальника або міністра оборони.

Ничего не меняется, никого не уволили, никого не понизили, никого… Специально попросил принести отчет и мне его таки…

Posted by Юрий Бирюков on 8 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+