Слухати

Адвокат підозрюваних у вбивствах майданівців назвав відеодоказ «художнім фільмом»

09 жовтня 2015 - 13:55
Сьогодні у Святошинському суді Києва слухається справа вбивства 39 героїв Небесної сотні. Доступна пряма трансляція засідання
Адвокат підозрюваних у вбивствах майданівців назвав відеодоказ «художнім фільмом» / Новини на Громадському радіо

Адвокат підозрюваних у вбивствах майданівців назвав відео розстрілів на Майдані «художнім фільмом». Про це повідомляє в соцмережі адвокатка Євгенія Закревська. 

За її словами, головуючий суддя попросив адвоката «добирати вирази», і додав, що відеофрагмент був відтворений саме за клопотанням захисту. 

Адвокат обвинувачених: я заперечую, що це ми дивимось? Це монтаж, підготовлений невідомо ким невідомо з якою метою, неві…

Posted by Евгения Закревская on 9 жовтня 2015 р.

Сьогодні, 9 жовтня, у Святошинському районному суді міста Києва відбувається чергове судове засідання по справі № 759/3498/15-к про вбивства 39 людей 20 лютого 2014 року під час протестних подій Євромайдану у м. Києві. Обвинуваченими у справі проходять колишні спецпризначенці Павло Амброськін та Сергій Зінченко.Є пряма трансляція засідання, яку можна подивитися на Youtube.

На засіданні сьогодні дають покази родичі загиблих. В залі суду з зупинками переглядають посекундну відеореконструкцію розстрілу Небесної сотні. Це синхронізоване відео з різних камер (одночасно — дев’ять зображень) з 8-55 по 11-37 20.02.2014, на якому можна відслідкувати, що відбувалось одночасно із пораненням протестувальників, наприклад, на барикадах, де знаходились правоохоронці і звідки здійснювались постріли — реконструвати події того ранку посекундно з різних ракурсів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+