Слухати

Chevrolet Aveo в Україні не мають проблеми, через яку відкликаються в РФ — «Укравто»

09 жовтня 2015 - 20:16
Найбільший український дистриб’ютор Chevrolet Aveo запевнив «Громадське радіо», що ці автомобілі в Україні не мають проблеми з гідропосилювачем керма
Chevrolet Aveo в Україні не мають проблеми, через яку відкликаються в РФ — «Укравто» / Новини на Громадському радіо

В прес-службі «Укравто» відповіли, що відкликатись Chevrolet Aveo в Україні не будуть.

«Автомобілі, які підпадають під відзив в РФ вироблялись на заводах, розташованих на території РФ (ТОВ «Джі Ем ДАТ СНГ»), в той час як на ринок України автомобілі Chevrolet поставляються з заводу «GM DAT Korea» (Південна Корея) і не мають проблеми, через яку оголошено відзивну кампанію в РФ», — говориться у відповіді.

Мова йде про заявлене в Росії проведення відкликання 70 200 автомобілів Chevrolet Aveo, вироблених концерном General Motors. Відкликанню там підлягають машини, реалізовані в конкретний період, через те, що в деяких випадках під впливом екстремально низької температури (нижче мінус 40 градусів за Цельсієм), можуть виникнути тріщини в шлангах гідропідсилювача рульового управління, що призведе до підтікання робочої рідини гідропідсилювача. 

«Технічні характеристики та матеріали, які використовуються у виробництві автомобілів Chevrolet, які імпортуються з заводу «GM DAT Korea» (Південна Корея) в Україну, повністю відповідають умовам експлуатації в нашій країні», — додали в компанії.

Як повідомлялося раніше, в Росії виробник безкоштовно проведе заміну деталей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+