Слухати

Кандидата, що в Одесі нападав на поліцейських, викреслять зі списків

09 жовтня 2015 - 18:10 150
Кандидат в депутати Одеської міської ради від Блоку Петра Порошенко «Солідарность», який нападав на патрульних під час слідчих дій, найближчим часом буде викреслений з передвиборчих списків

Вже сьогодні в партії прокоментували поведінку цього кандидата. Михайло Шмушкович, голова одеського міського осередку Блока Петра Порошенка «Солідарность» пояснив, що юридично Дмитра Шманова зі списків прибрати вже проблематично, однак найближчим часом він сам буде відмовлятися від подальшої передвиборчої гонки:

«Он сегодня сделает заявление о выходе из предвыборной гонки, потом он извинится и перед одесситами, и перед поцейскими, с которыми это, собственно говоря, произошло, за ту ситуацию, которая произошла. Еще вчера мы приняли решение, что мы его бы не поддерживали, очень хорошо, что сегодня он принял это решение сам», — розповів Михайло Шмушкович.

Втім поки Дмитро Шманов так і не зробив заяви про самовідвід.

Як повідомлялося, канидат Дмитро Шманов 16 вересня в Одесі намагався перешкодити слідчим діям поліцейських, які вилучали речові докази на місці аварії, одним з учасників якої був 15-річний син кандидата. Відео з нецензурною лайкою та погрозами поліцейським потрапило в ютуб.

Обережно! Ненормативна лексика!

Юлія Савченко з Одеси для «Громадського радіо»

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+