Слухати

Кіборг продає на аукціоні «троянди» з гільз — збирає гроші на лікування матері

09 жовтня 2015 - 15:38
Боєць влаштував аукціон. Стартова ціна кожного виробу — 1000 гривень
Кіборг продає на аукціоні «троянди» з гільз — збирає гроші на лікування матері / Новини на Громадському радіо

Про правосекторівця, що продає на аукціоні дві дивовижні інсталяції з зібраних на війні гільз та уламків, написала учасниця бойових дій та блогерка Олена Білозерська.  

«Сьогодні наш побратим Азід потрапив у складну ситуацію. Йому потрібні гроші на операцію для матері. Щоб їх заробити, Азід попросив мене виставити на аукціон два художні вироби, зроблені ним власноруч з уламків і гільз, зібраних ним також власноруч у районі Донецького аеропорту (переважно в Пісках) під час активних бойових дій (осінь 2014 — зима-весна 2015)», — стверджує вона.

УВАГА! АУКЦІОН!Мої друзі і часті відвідувачі цієї сторінки добре знають нашого побратима Азіда — таємничу постать у ба…

Posted by Олена Білозерська on 9 жовтня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+