Слухати

Німеччина виділила € 15000000 для українських переселенців

09 жовтня 2015 - 13:19
Фінансова допомога від Німеччини призначена в першу чергу для дітей із сімей переселенців в Маріуполі, а також на відновлення водопостачання
Німеччина виділила € 15000000 для українських переселенців / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Ліга.Новости».

Уряд Німеччини виділив додатково € 15 000 000 для українських переселенців, які залишили захоплені бойовиками території в Донбасі. Про це повідомляє прес-служба посольства ФРН в Україні.

«Метою є, в першу чергу, допомога дітям з сімей переселенців. Зазначені кошти призначаються для міста Маріуполя. Там знайшли притулок понад 70 000 людина з територій, контрольованих сепаратистами», — йдеться в повідомленні.

Фінансова допомога від Німеччини також повинна бути спрямована на відновлення водопостачання, забезпечення особливо потребуючих людей необхідними речами та послуги психосоціальної опіки. Передбачено створення десяти центрів цивільного захисту.

«В рамках візиту до Києва німецької делегації 1 і 2 жовтня цього року статс-секретар федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Фрідріх Кічельт передав Державній службі України з надзвичайних ситуацій 12 профінансованих за рахунок його міністерства спеціальних автомобілів швидкої допомоги. З них десятеро транспортних засобів передбачені для використання у східній Україні, інші два — в місті Києві», — розповіли в посольстві.

shvydka.jpg

Делегація Німеччини передала ДСНС 12 спеціальних автомобілів «швидкої»
Делегація Німеччини передала ДСНС 12 спеціальних автомобілів «швидкої»
news.liga.net

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+