Слухати

Нобелівську премію миру отримали за встановлення демократії в Тунісі

09 жовтня 2015 - 12:33
Нагороду отримали одразу чотири туніські громадські організації
Нобелівську премію миру отримали за встановлення демократії в Тунісі / Новини на Громадському радіо

У п’ятницю, 9 жовтня, в столиці Швеції Стокгольмі присудили Нобелівську премію миру. У 2015 році нагороду отримали відразу чотири громадські організації з Тунісу: UGTT, UTICA, LTDH & the Tunisian Order of Lawyers. Всі чотири організації утворюють Квартет національного діалогу країни, сказано на офіційному сайті премії.  

Премію миру присудили «за вирішальний внесок у становлення плюралістичної демократії в Тунісі в результаті «жасминової революції» 2011 року.

Також повідомляється, що Нобелівська премія миру присуджується комітетом з п’яти чоловік, обраних Норвезьким Стортингом (парламент Норвегії).

Як відомо, Революція в Тунісі або «Жасминова революція» відбулася в 2010-2011 роках. Загальнонаціональні протести були викликані незадоволенням політикою президента Тунісу бен Алі, що призвела до його відставки 14 січня 2011 року та призначення нового уряду зі значними змінами 27 січня 2011 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+