Слухати

Почалася зустріч Петра Порошенка з президентом Казахстану

09 жовтня 2015 - 09:36
Порошенко подякував Назарбаєва за підтримку територіальної цілісності України
Почалася зустріч Петра Порошенка з президентом Казахстану / Новини на Громадському радіо

Президент України Петро Порошенко розпочав зустріч з Президентом Казахстану Нурсултаном Назарбаєвим. Про це у своєму Twitter повідомив прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

cq2huszueaau6pl.jpg-large.jpeg

Фото: Twitter Svyatoslav Tsegolko
Фото: Twitter Svyatoslav Tsegolko
Svyatoslav Tsegolko

Також під головуванням глав двох держав відбудуться переговори в розширеному складі, за підсумками яких заплановано підписання низки двосторонніх документів. Серед іншого буде підписана » Дорожня карта, яка визначить пріоритети розвитку двосторонніх відносин України і Казахстану в торговельно-економічній, паливно-енергетичній, агропромисловій, транспортній, промисловій, космічній сферах в 2015-2017 рр., повідомляється на офіційному сайті Президента.

Також Порошенко і Назарбаєв візьмуть участь у роботі українсько-казахстанського бізнес-форуму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+