Слухати

Ведучий телеканалу «Україна» тепер працює в «ДНР»

09 жовтня 2015 - 17:48
За його словами, українські ЗМІ «однобоко подають інформацію і ведуть політика подвійних стандартів», тому йому довелося «просувати чужі ідеї нинішньої київської влади»
Ведучий телеканалу «Україна» тепер працює в «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Ведучий каналу «Україна» Олександр Мозговий переїхав працювати з Києва в тимчасово окупований бойовиками Донецьк. Про це пан Мозговий заявив в інтерв’ю одному з сепаратистських ресурсів «ДНР» — «Першому республіканському каналу».

«Перебувати в атмосфері тваринної ненависті до Донбасу, до вихідців з Донбасу було складно, нестерпно — причому проявлялася ця ненависть у зовсім несподіваних дрібницях і місцях. Власне, перед тим як повернутися додому, я був у відпустці і практично місяць не виходив на вулицю», — заявив Мозговий.

Українські ЗМІ «однобоко подають інформацію і ведуть політика подвійних стандартів». За його словами, йому довелося «просувати чужі ідеї нинішньої київської влади».

Нагадаємо, раніше Олександр Мозговий працював шефом-редактором інформаційної служби телеканалу «Донбас», а також співпрацював з телеканалом «Інтер».

Телеканал «Україна», на якому Мозковий вів новини, офіційно залишив ще 1 вересня 2015 року.

«Громадське радіо» намагалося зв’язатися з телеведучим для отримання коментару стосовно його нової роботи, але телефон наразі не відповідає.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+