Слухати

«Журналіст ДНР» пообіцяв «за брата» убивати українських колег

09 жовтня 2015 - 11:35
Громадянин Дубовой, який називає себе журналістом, підкреслює, що це заборонено всіма мирними конвенціями, але дозволено «вищою божою правдою»
«Журналіст ДНР» пообіцяв «за брата» убивати українських колег  / Новини на Громадському радіо

Один з журналістів самопроголошеної «ДНР», який працює у виданні «Вести. Репортер», Геннадій Дубовой пригрозив вбивати українських «нацистів» і журналістів. Він записав відеозвернення до українців, в якому зізнався, що якщо хтось зачепить його товариша, він буде стріляти. Про це повідомляє блогер Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

У відеозверненні Дубовой демонструє свою зброю і звертається до колег-журналістів. Він каже, що якщо під час виконання своєї роботи на передовій, хтось буде стріляти по його товаришам, він у відповідь також буде відкривати вогонь зі свого автомата. Громадянин Дубовой, який називає себе журналістом, підкреслює, що це заборонено всіма мирними конвенціями, але дозволено «вищою божою правдою».

«За фактом маємо другий доведений випадок, коли людина, прикриваючись статусом чинного працівника преси, знаходилася на стороні проросійських бойовиків і стріляла в українських солдатів. Як ви пам’ятаєте, тим же займався і актор Пореченков. Правда, в даному випадку в українських солдатів за фактом стріляв співробітник українського ЗМІ, який спокійно продовжує свою діяльність», — написав Денис Казанський. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+