Слухати

З'явилося відео маєтку президента Петра Порошенка

09 жовтня 2015 - 09:58
Ділянка в Козині площею о,75 гектара обійшлася в 479 тисяч гривень
З’явилося відео маєтку президента Петра Порошенка / Новини на Громадському радіо

У мережі опублікували відеозйомку маєтку президента Петра Порошенка у Козині з повітря. Відео виклав у мережу народний депутат Ігор Луценко, присвятивши його своїм друзям Андрію Медведьку та Денис Поліщуку, котрі кинуті за ґрати, передає Українська правда

Маєток у Козині огороджено високим парканом, тож з дороги роздивитися його неможливо. Крім того, територія добре охороняється, повідомляє видання. 

Раніше стало відомо, що Президент Петро Порошенко орендував на 50 років земельну ділянку 0,75 гектара на береговій лінії селища Козин Київської області для «обладнання і нагляду за береговими захисними спорудами». Вона обійшлася у 479 тисяч гривень, тобто 6,4 тисячі гривень за сотку землі.

Угода про оренду ділянки водоохоронної зони укладена 31 серпня 2015 року. Згідно з документом, Порошенко може розпоряджатися цією ділянкою до 2064 року з правом подальшої пролонгації, а також може передавати його в суборенду третім особам без зміни цільового призначення.

Оренду 0,751 1 гектара землі надала Козинська сільрада Обухівського району Київської області. 

У договорі визначено, що орендар буде платити за користування ділянкою орендну плату в розмірі 5% від її оціночної вартості, що становитиме близько 1 тисячі доларів на рік за нинішнім курсом, повідомляє видання. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+