Слухати

Бойовики влаштували вуличний бій та обшукували місцевих жителів, — прес-центр АТО

10 жовтня 2015 - 08:23
В той час ніч в зоні АТО пройшла без жодного пострілу
Бойовики влаштували вуличний бій та обшукували місцевих жителів, — прес-центр АТО / Новини на Громадському радіо

В одному з житлових кварталів Донецька бойовики влаштували вуличний бій з використанням стрілецької зброї. Про це повідомляє прес-служба АТО. За словами відомства, представники незаконних збройних формувань перекрили вулиці. Люди в камуфляжах і масках проводили обшуки мирних громадян без будь-яких пояснень.

Також, за словами речника в зоні АТО Анатолія Стельмаха, минула доба у зоні АТО пройшла повністю спокійно. 

Використовуючи перемир’я, українська армія проводить фортифікаційні роботи на лініях оборони та допомагають мешканцям Донбасу відновити регіон. Щоденно, на кожному напрямку, групи офіцерів цивільно-військового співробітництва вивчають нагальні проблеми населення та залучаючи кошти волонтерів, міжнародних благодійних організацій, державне фінансування відбудовують та ремонтують об’єкти інфраструктури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+