Слухати

«ДНР» буде домагатися відновлення залізничного сполучення з Україною

10 жовтня 2015 - 11:13
Представники «ДНР» на переговорах економічної контактної підгрупи в Мінську наполягають на відкритті залізничних перевезень через лінію зіткнення у нічний час
«ДНР» буде домагатися відновлення залізничного сполучення з Україною / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє місцеве видання «Донецкое агенство новостей» з посиланням на джерело, наближене до переговорного процесу.

«ДНР» наполягає на «нічній їзді» по перегонах Микитівка-Майорська і Ясинувата-Скотовате», —  сказав співрозмовник агентства. І додав, що так звана «республіка» готова до цього на сьогоднішній день, а Україна не дає дозволу.

У «ДНР» відзначають позитивний ефект від цілодобового використання перегонів. «Нічні перевезення дозволять збільшити вантажопотік і розвантажити пробки на перегонах», — підкреслило джерело.

На сьогоднішній день залізничне сполучення між «ДНР» і підконтрольною Києву територією здійснюється тільки через зазначені перегони і тільки в денний час. Перевантаженість цих шляхів ускладнює як експорт з так званої «ДНР» вугілля, до України, так і імпорт з України сировини для промислових підприємств «ДНР».

Для відновлення ще двох залізничних комунікацій (Ясинувата-Авдіївка та Оленівка-Південнодонбаська) зараз ведеться робота з розмінування, виявлення пошкоджень і ремонту ліній електропередачі, що активно обговорюється в Мінську в підгрупі з економічних питань.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+