Слухати

До ГПУ звернувся Арсен Клінчаєв з проханням розслідувати напад на нього

10 жовтня 2015 - 16:32
Депутат Луганської обласної ради, який прославився підтримкою проросійських активістів, задіяв свої зв’язки для притягнення до відповідальності осіб, які завдали йому тілесних ушкоджень
Арсен Клінчаєв звернувся до ГПУ, щоб розслідували його побиття // http://static.espreso.tv/

Про це повідомляє «Інформатор» з посиланням на джерело у правоохоронних структурах.

За словами співрозмовників видання, Клінчаєв звернувся до представників ГПУ з вимогою розслідувати обставини нападу на нього. При цьому у зверненні наголошується, що він —  «публічна особа» і напад, буцімто, здійснений з політичних мотивів. Зазначається, що старі знайомі Клінчаєва обіцяли йому посприяти виявенню нападників.

Кілька днів тому Клінчаєва побили у ресторані за неадекватну поведінку і хамство. 

З початку 2014 року Арсен Клінчаєв активно підтримував проросійських активістів під час захоплення адмінбудівель у Луганську. Наразі він вільно проживає у Києві, має у власності щонайменше три квартири у столиці і безліч бізнес-активів. На сьогодні не відомо, щоб ГПУ або правоохоронні органи намагалися притягнути його до відповідальності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+