Слухати

До ГПУ звернувся Арсен Клінчаєв з проханням розслідувати напад на нього

10 жовтня 2015 - 16:32
Депутат Луганської обласної ради, який прославився підтримкою проросійських активістів, задіяв свої зв’язки для притягнення до відповідальності осіб, які завдали йому тілесних ушкоджень
До ГПУ звернувся Арсен Клінчаєв з проханням розслідувати напад на нього / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Інформатор» з посиланням на джерело у правоохоронних структурах.

За словами співрозмовників видання, Клінчаєв звернувся до представників ГПУ з вимогою розслідувати обставини нападу на нього. При цьому у зверненні наголошується, що він —  «публічна особа» і напад, буцімто, здійснений з політичних мотивів. Зазначається, що старі знайомі Клінчаєва обіцяли йому посприяти виявенню нападників.

Кілька днів тому Клінчаєва побили у ресторані за неадекватну поведінку і хамство. 

З початку 2014 року Арсен Клінчаєв активно підтримував проросійських активістів під час захоплення адмінбудівель у Луганську. Наразі він вільно проживає у Києві, має у власності щонайменше три квартири у столиці і безліч бізнес-активів. На сьогодні не відомо, щоб ГПУ або правоохоронні органи намагалися притягнути його до відповідальності.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+