Слухати

Київська міськрада безкоштовно виділила приміщення на Хрещатику під коворкінг

10 жовтня 2015 - 14:53
Загальна площа приміщень складає понад 1500 квадратних метрів
Київська міськрада безкоштовно виділила приміщення на Хрещатику під коворкінг / Новини на Громадському радіо

Київрада погодила передачу у безкоштовне користування Міжнародному благодійному фонду Seed Forum Ukraine нежилих приміщень комунальної власності на Хрещатику, 10. Планується, що у будівлі-пам’ятці архітектури буде заснований iHub — ІТ-коворкінг, де молодь матиме змогу реалізовувати свої проекти.

Як повідомляє прес-служба Київради, загальна площа приміщень складає понад 1500 квадратних метрів. Хаб буде заснований у формі державно-приватного партнерства: місто надасть приміщення, а партнери його відремонтують, запустять усі необхідні освітні програми та допоможуть довести ідеї стартапів до повноцінного бізнесу. У проекті рішення також зазначено, що фонд не має права відчужувати та передавати приміщення у користування третім особам.

Нагадаємо, у Києві вже є один iHub. Бізнес-інкубатор був відкритий у 2012 році. Головним інвестором iHub також став норвезький фонд Seed Forum, який надав на відкриття інкубатора 700 000 євро грантових коштів. Перший місяць стартапи могли працювати у хабі безкоштовно, потім мали платити по 399 грн на місяць за робоче місце. Зараз місяць коштує 1899 гривень. Під час відкриття зазначалося, що мета хабу — шукати для молодого бізнесу інвестиції та зарубіжних партнерів, організовувати майстер-класи з найкращими іноземними менторами, здійснювати співпрацю з інкубаторами та технологічними парками за кордоном і надавати стартапам всю необхідну кваліфіковану допомогу.

office-269 451_640.jpg

Коворкінг
Коворкінг

(Фото ілюстративне)

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+