Слухати

Російський канал показав новину про Путіна з описом сюжету про Гітлера

10 жовтня 2015 - 16:53
Це далеко не перший подібний випадок на російському «П'ятому каналі»
Російський канал показав новину про Путіна з описом сюжету про Гітлера / Новини на Громадському радіо

У новинах російського «П’ятого каналу» повинні були показати сюжет про актора, який їздив по Німеччині в образі Гітлера і спілкувався з людьми. «І зустрічали його як полководця, якому було на що поскаржитися. Не гра все це?», — казали ведучі в анонсі сюжету. Замість нього був показаний сюжет про те, як Путін зустрівся з лауреатами конкурсу «Учитель року», — пише tjournal.ru.

На сайті «П’ятого каналу» ця помилка не була зафіксована. Видання Лениздат пише, що це далеко не перший подібний випадок на «П’ятому каналі». Наприклад, у серпні по соціальним мережам широко розійшовся сюжет про занурення Володимира Путіна в Балаклаві на батискафі з анонсом «занурюємося в середньовіччі разом з президентом».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+