Слухати

У Краматорську відкрився дитячий центр «Творча Хатинка»

10 жовтня 2015 - 15:03
10 жовтня у Краматорську на Донеччині відкрився дитячий центр «Творча Хатинка». Його задача — організація дозвілля дітей дошкільного і шкільного віку
У Краматорську відкрився дитячий центр «Творча Хатинка» / Новини на Громадському радіо

Центр працює за адресою проспект Миру, 10. Крім того, у центрі працюватимуть професійні педагоги і дитячі психологи для дітей-переселенців, яким потрібна допомога у соціалізації.  

Кореспондент «Громадського радіо» поспілкувався з адміністратором закладу Алевтиною Гармаш:

00187-0-00-02-761.jpg

Алевтина Гармаш
Алевтина Гармаш
Громадське радіо

— Розкажіть, будь ласка, про свій заклад.

— Ідея нашого центру з’явилась вже давно. Спочатку волонтери працювали з дітьми на базі «Вільної хати»,  допомагали вихованцям інтернату №3, влаштовували їм кіно-покази, різні заходи. Також дітям зі складними життєвими обставинами допомагали по можливості, сім’ям, які потребували ремонту, дітей до школи допомагали збирати. До нас долучилось багато людей. І ми вирішили, що треба робити окремий напрямок., окреме приміщення, окреме місце, можливо, де можна збирати дітей і працювати з ними на постійній основі. Ну, і звичайно, займатись своєю волонтерською роботою.

Зараз у нас кілька напрямів роботи центру. Перший — це розвиваючий — робота з дітьми, робота гуртків, там де викладають професійні педагоги. 

— Діти якого віку у вас займаються?

— Більше спрямована на дітей меншого віку. Розвиваючі заняття починаються для дітей від одного року. Поки плануємо зменшити до року цей вік. Самі заняття з дітьми років до дванадцяти.

— В які дні ви працюєте?

— З понеділка по п’ятницю з десятої години до шостої вечора. 

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+