Слухати

Волонтери передали на Донеччину півтисячі книжок

10 жовтня 2015 - 09:54
У рамках проекту «Книжковий форум на колесах» волонтери відвідали кілька міст регіону – Слов’янськ, Дружківку, Краматорськ, Костянтинівку, Бахмут
Волонтери передали на Донеччину півтисячі книжок / Новини на Громадському радіо

Зокрема, до 200 книг завезли до Костянтинівської школи № 1. Волонтер проекту  Анастасія Розлуцька каже: саме сюди, до української школи, приїхали на прохання друзів.

anastasiya_rozlucka_0.jpg

Анастасія Розлуцька
Анастасія Розлуцька
Громадське радіо

«Друзі з Краматорська сказали, що тут українська школа, а книг не вистачає. Тому ми тут. У нас культурна місія, несемо культуру дітям».

Бібліотекар Олена Голяшкіна розповідає: нових книг давно не було. Хіба що кілька років тому через управління освіти давали класиків української літератури, сучасних немає. А читати треба.

Таким подарункам щиро радіє директор школи Олександр Мережко. Тримає в руках двотомник  земляка Олекси Тихого і обіцяє як філолог-викладач з учнями читати.

merezhko.jpg

Олександр Мережко
Олександр Мережко
Громадське радіо

«Нам подарували книжки, деякі раритетні, є двотомник Олекси Тихого».

Ще кількасот книг волонтери планують передати у подарунок до Бахмута та Олександрівки, у першу чергу дітям, до шкільних бібліотек, аби вони мали можливість читати і думати задля змін – як в собі, так і в своїй країні.

knyzhky_v_podarunok.jpg

Подарунки від волонтерів
Подарунки від волонтерів
Громадське радіо

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+