Слухати

У Донецьку комуністи зібралися на підтримку «ДНР»

11 жовтня 2015 - 12:30
Мітингуючі заявили, що «донецькому народу» 150 років
У Донецьку комуністи зібралися на підтримку «ДНР» / Новини на Громадському радіо

В окупованому Донецьку так звана «Комуністична партія «ДНР» проводить мітинг на підтримку бойовиків. Про це у Facebook написав головний редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука.

«Зараз на пл. Леніна в Донецьку проходить черговий мітинг організації «Комуністична партія ДНР» на підтримку керівництва угрупування «ДНР» і «донецького народу», якому, як сказав виступаючий — «150 років», — написав пан Мацука.

4f65d8d50fbd1ad2bc770 295d2eb781a.jpg

«Комуністична партія «ДНР»
«Комуністична партія «ДНР»

Нагадаємо, Україна прийняла пакет законів про декомунізацію, які стосуються засудження комуністичного режиму, відкриття архівів радянських спецслужб та визнання УПА й інших організацій борцями за незалежність України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+