Слухати

Більше половини жителів прифронтових територій готові піти на вибори, - соціолог

12 жовтня 2015 - 16:37
Про це говорять результати досліджень, розповіла Марина Брагіна, соціолог Українського центру інформаційно-аналітичних рішень
Більше половини жителів прифронтових територій готові піти на вибори, - соціолог / Новини на Громадському радіо

«58% заявили о полном отсутствии доверия к каким-либо политическим партиям. Только 24% от опрошенных респондентов имеют названия партий, которым доверяют», — сказала Марина Брагіна.

Такод сьогодні у Краматорську Донецька обласна організація «Комітет виборців України» розповіла, які порушення вже були зафіксовані під час підготовки до місцевих виборів.

Частина кандидатів передчасно розпочали свою агітаційну кампанію. Крім цього, за словами виконавчого директора донецького «Комітету виборців України» Сергія Ткаченка, спостерігачі зауважили кілька конфліктів між кандидатами та Територіальними виборчими комісіями:

«Доволі часто ці конфлікти супроводжувались судовими оскарженнями рішень щодо відмов у реєстрації кандидатів. Згідно закону, етап реєстрації кандидатів завершився 1 жовтня. У нас досі тривають певні юридичні колізії на території Донецької області і частина політичних партій ще намагаються відстояти своє право і зареєструвати своїх кандидатів».

Найбільш кричущий випадок був у Слов’янську, де комісія була розпущена через відмову у реєстрації кандидата. Цю ситуацію змогли вирішити лише після втручання ЦВК. Через подібні порушення у кандидатів не залишається часу на передвиборчу агітацію.

Ірина Гречана з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+