Слухати

Постачання електроенергії до Криму продовжується

12 жовтня 2015 - 14:16
«Укренерго» проводить ремонтні роботи. Наразі енергопостачання Криму здійснюється в обсязі 650 МВт, що на 200 МВТ нижче повної потреби споживання
Постачання електроенергії до Криму продовжується  / Новини на Громадському радіо

Станом на 12 жовтня постачання електроенергії до Криму здійснюється по ПЛ 330 кВ Каховка-Джанкой та ПЛ 220 кВ Каховка-Титан. Про це повідомляє прес-служба «Укренерго».

«Ми розуміємо громадянську позицію кримськотатарського народу та всіх учасників акції блокади Криму, але ДП «НЕК «Укренерго» як системний оператор ОЕС України не приймає і не може приймати будь-яких рішень щодо припинення подачі електроенергії споживачам, що суперечать вимогам чинного законодавства та/або умовам укладених договорів. На даний час т.в.о. директора ДП «НЕК «Укренерго» Всеволод Ковальчук за підсумками переговорів переконав керівника штабу громадської ініціативи з блокади Криму Ленура Іслямова у необхідності проведення ремонту пошкодженої електроопори та допуску ремонтного персоналу ДП «НЕК «Укренерго» на місце подій. Ремонтні бригади забезпечені необхідними матеріалами та технікою та готові виконати роботи з відновлення пошкодженої опори ЛЕП до кінця сьогоднішнього дня», — повідомили у прес-службі.

«Закликаємо всі сторони конфлікту до цивілізованого шляху вирішення питання та застерігаємо від використання недостовірної інформації», — йдеться у повідомленні «Укренерго».

Нагадаємо, сьогодні учаники продуктової блокади заявили про те, що енергетики підтримали учасників блокади Криму і припинили постачання електроенергії до Криму по лінії Мелітополь — Джанкой.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+