Слухати

Президент Петро Порошенко зустрівся з делегацією Конгресу США

12 жовтня 2015 - 20:29
Глава держави обговорив з сенаторами можливості активізації українсько-американської співпраці у питаннях посилення обороноздатності, а також допомоги США в розвитку економіки України
Президент Петро Порошенко зустрівся з делегацією Конгресу США / Новини на Громадському радіо

Президент Петро Порошенко провів зустріч з делегацією Конгресу США у складі сенаторів Джин Шахін, Ричарда Дурбіна та Елізабет Воррен. Про це повідомляє прес-служба Глави держави. 

«На жаль, немає інших позитивних сигналів та результатів, зокрема щодо забезпечення повного доступу інспекторів СММ ОБСЄ та звільнення заручників і незаконно ув’язнених, включно з Надією Савченко та Олегом Сенцовим», — наголосив Петро Порошенко. 

f81fb645ca7809b04fcfaef5 871 069df_1 444 668 318_large.png

Зустріч Петра Порошенка з американськими конгресменами
Зустріч Петра Порошенка з американськими конгресменами

Він також засудив нові плани ватажків так званих «ДНР/ЛНР» щодо проведення місцевих псевдовиборів у 2016 році. За словами Президента, дата місцевих виборів буде визначена після ухвалення Верховною Радою України відповідного закону на основі українського законодавства та з урахуванням стандартів ОБСЄ/БДІПЛ.

«Чергові фантазії та шантаж бойовиків можуть обернутися новими санкціями для Москви», — попередив Глава держави.

Також Петро Порошенко обговорив з сенаторами можливості активізації українсько-американської співпраці у питаннях посилення обороноздатності України, стабілізації економічної ситуації в країні, а також впровадження внутрішніх реформ, у тому числі в рамках реалізації стратегії боротьби з корупцією. Президент закликав американських делегатів спільно з партнерами в Європі докласти всіх зусиль для забезпечення чіткого та неухильного виконання Мінських домовленостей Росією та бойовиками: 

«Кремль має зрозуміти, що за порушення Мінських домовленостей та режиму припинення вогню доведеться заплатити ще більшу ціну. Трансатлантична солідарність та реакція мають бути ефективними», – підкреслив Петро Порошенко.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+