Слухати

Роскомнадзор виніс попередження виданню за фото розтоптаного прапора РФ

12 жовтня 2015 - 19:41
У статтю було вставлено посилання на твіт з фотографією, на якій видно, що чоловіки арабської зовнішності топчуть російський прапор в Алеппо
Роскомнадзор виніс попередження виданню за фото розтоптаного прапора РФ / Новини на Громадському радіо

Роскомнадзор виніс попередження виданню «Znak.com» за публікацію фото розтоптаного прапора Росії. У відомстві послалися на статтю 10 закону «Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації», що забороняє публікацію інформації, за яку передбачено кримінальне покарання. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Невдоволення Роскомнадзору викликала замітка під заголовком «У сирійському Алеппо після бомбардування демонстранти розтоптали російський триколор». У статтю було вставлено посилання на твіт з фотографією, на якій, як відображено, сирійці топчуть російський прапор в Алеппо. Зображення доповнено дописом «Демонстрація в Алеппо наочно демонструє ще один безсумнівний успіх російської зовнішньої політики».

 На підставі ст. 16 Закону про ЗМІ Роскомнадзор виніс редакції та засновнику ЗМІ попередження про неприпустимість порушення законодавства Російської Федерації.

Нагадаємо, 30 вересня літаки російських Повітряно-космічних сил приступили до проведення повітряної операції з метою знищення терористів угруповання ІГІЛ на території Сирії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+