Слухати

В Росії планують створити Федерацію спортивного пельменінгу

12 жовтня 2015 - 17:59
Як пише видання, ідея такого туристичного напрямку дозволить заявити про себе на федеральному рівні
В Росії планують створити Федерацію спортивного пельменінгу / Новини на Громадському радіо

В російському місті Бійську Алтайського краю хочуть створити Федерацію спортивного пельменінгу, повідомляє «Бійський робітник». Як заявила начальник управління стратегічного розвитку та економіки адміністрації міста Зінаїда Тихонова, в останні роки в цьому населеному пункті розвивається тематичний, паломницький і гастрономічний туризм. 

img_0982.jpg

В чому буде полягати феномен пельменного спорту не вказується
В чому буде полягати феномен пельменного спорту не вказується

Зокрема, в листопаді 2014 року в Бійську було проведено чемпіонат Алтайського краю зі спортивного пельменінгу, а в березні 2015 року міська адміністрація посприяла в організації зйомок кулінарно-етнографічного проекту «Поїдемо поїмо!». А в квітні пройшли змагання «Великодній пельменчик» для сімейних команд.

Тепер фахівці управління планують створити громадської організації, що займається питаннями нового кулінарного виду спорту, яку назвуть Федерацією спортивного пельменінгу. 

Як пише видання, ідея такого туристичного напрямку дозволить заявити про себе на федеральному рівні. 

«Бійськ — місто, де Алтай став частиною Росії. Точка не тільки територіального, а й духовного єднання Росії та Алтаю», — повідомляє «Бійський робітник».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+