Слухати

Бойовик залишив «ДНР» і допомагає слідству СБУ — відео

13 жовтня 2015 - 19:20
Колишній бойовик, у рамках започаткованої СБУ програми, добровільно зізнався у скоєному злочині та погодився надавати будь-яку допомогу слідству
Бойовик залишив «ДНР» і допомагає слідству СБУ — відео / Новини на Громадському радіо

Служба безпеки України активно продовжує реалізацію програми повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовилися від участі в бойових діях на боці терористичних організацій «ДНР/ЛНР», про це повідомляється на сайті відомства.

Ще один колишній бойовик незаконних збройних формувань т.зв. «ДНР» приєднався до своєї родини у Донецькій області, залишивши лави терористів. Влітку минулого року він брав активну участь у сепаратистському русі. Потім, зі зброєю в руках ніс службу на блокпостах терористів, де систематично здійснювалися злочини по відношенню до місцевого населення, зокрема, здійснювалися пограбування автотранспорту та незаконні затримання мирних громадян. Розчарувавшись в ідеях боротьби проти українського народу, добровільно покинув ряди бойовиків. Побоюючись покарання, переховувався від правоохоронних органів України на території підконтрольній терористам.

«Колишній бойовик, у рамках започаткованої СБУ програми, добровільно звернувся з відповідною заявою, в якій зізнався у скоєному злочині та погодився надавати будь-яку допомогу слідству. У подальшому це може стати приводом для звільнення чоловіка від кримінальної відповідальності та дасть можливість повернутися до нормального життя», — говориться в повідомленні.

Колишній учасник незаконних збройних формувань закликав інших бойовиків скористатися можливостями програми та звернутися до правоохоронних органів для організації свого повернення на підконтрольну Україні територію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+