Слухати

Хто збив малайзійський боїнг — подробиці звіту розслідування

13 жовтня 2015 - 15:18
В Кабінеті Міністрів України пройшла прес-конференція зв'язку із оприлюдненням звіту технічного розслідування катастрофи Боїнгу-777
Хто збив малайзійський боїнг — подробиці звіту розслідування / Новини на Громадському радіо

Рада безпеки Нідерландів опублікувала остаточний звіт з розслідування аварії малайзійського Boeing 777 на Донбасі. Звіт опублікований на сайті голландського Радбезу. Російською мовою звіт доступний за посиланням в pdf-форматі. Українською — нижче.

В Кабінеті Міністрів України пройшла прес-конференція зв’язку із оприлюдненням звіту технічного розслідування катастрофи Боїнгу-777.

«Катастрофа сталася внаслідок терористичного акту. Згідно з дослідженням Нідерландів, яке ми бачимо, це спланований терористичний акт, з метою збити саме цей літак. По попереднім висновками ми бачимо, що простір не закривався. Україна показує те, що ми зробили все можливе, що могли зробити, щоб убезпечити літаки. В нас не було інформації, з приводу наявності такої потужної зброї, інструкторів, що можуть робити такі інструкції», — заявив Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр України.

Він також закликав внести зміни до протоколу ІКАО — Міжнародної організації цивільної авіації.

«Ця катастрофа повинна бути останньою для того, щоб внести зміни у протокол ІКАО», — додав він.

«У зв’язку з тим, що досі знаходять останки загиблих, воно (кримінальне розслідування) буде продовжено до середини, а, може, й до осені наступного року», — заявила заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль. 

Вона допускає, що розслідування авіакатастрофи може протривати до літа або осені 2016 року.

Після 15 місяців розлідування Нідерландська рада безпеки прийшла до висновку, що малайзійський літак був збитий ракетою з БУКа російського виробництва.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+