Слухати

«Ми створимо кіберполіцію», — Аваков

13 жовтня 2015 - 18:38
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив на засіданні Кабінету Міністрів України про необхідність невідкладного рішення щодо створення цього підрозділу
«Ми створимо кіберполіцію», — Аваков / Новини на Громадському радіо

Очільник правоохоронного відомства зазначив, що зараз продовжуються зміни в української міліції, яка відходить у минуле, поступаючись новим поліцейським структурам.

За його словами, до компетенції департаменту кіберполіції додається низка нових сервісів і функцій, не притаманних підрозділу-попереднику, який буде ліквідовано.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що конкурсний відбір працівників до нової структурної одиниці української поліції розпочнеться 15 жовтня.

«Ми будемо набирати фахівців високої кваліфікації», — наголосив Арсен Аваков.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+