Слухати

Порошенко назвав умови проведення виборів на тимчасово непідконтрольних територіях

13 жовтня 2015 - 17:04
Під час робочого візиту до Кремінної Луганської області Петро Порошенко визначив три умови за яких можливе проведення виборів на тимчасово непідконтрольних Києву територіях Донбасу
Порошенко назвав умови проведення виборів на тимчасово непідконтрольних територіях / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Остров Лугань».

Під час спілкування з журналістами Порошенко, відповідаючи на запитання про можливість проведення виборів на тимчасово непідконтрольній владі території Луганської області, заявив про основні вимоги.
 
За його словами, для проведення виборів необхідне виведення окупаційних військ і відновлення діяльності основних українських політичних партій.
 
Крім того, як зазначив Порошенко, однією з умов також є можливість голосування не тільки для жителів окупованих територій, а й переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+