Слухати

Порошенко назвав умови проведення виборів на тимчасово непідконтрольних територіях

13 жовтня 2015 - 17:04
Під час робочого візиту до Кремінної Луганської області Петро Порошенко визначив три умови за яких можливе проведення виборів на тимчасово непідконтрольних Києву територіях Донбасу
Президент Петро Порошенко //

Про це повідомляє «Остров Лугань».

Під час спілкування з журналістами Порошенко, відповідаючи на запитання про можливість проведення виборів на тимчасово непідконтрольній владі території Луганської області, заявив про основні вимоги.
 
За його словами, для проведення виборів необхідне виведення окупаційних військ і відновлення діяльності основних українських політичних партій.
 
Крім того, як зазначив Порошенко, однією з умов також є можливість голосування не тільки для жителів окупованих територій, а й переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+