Слухати

Вимушені переселенці зможуть вивчити ділову англійську онлайн

13 жовтня 2015 - 20:04
Навчання англійськоъ мови для вимушених переселенців стало можливим завдяки новій програмі «Online Workplace English for Displaced Persons»
Вимушені переселенці зможуть вивчити ділову англійську онлайн / Новини на Громадському радіо

Навчання починається з 1 листопада 2015 року в п’яти регіонах: у Київській, Луганській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Про це йдеться на сайті Управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації. 

Мета програми — в рамках онлайн навчання передати учасникам базові навички володіння англійською мовою, необхідні для успішного працевлаштування та інтеграції в новому середовищі. Викладачі та онлайн-інструктори — це професіонали, відібрані за результатами відкритого конкурсу.

Курс розрахований на чотири місяці. Учасники приєднуватимуться до онлайн-класу у вигляді блогу чи вікі. Вони будуть виконувати завдання, брати участь у дискусійних форумах і створювати свої власні блоги. Очікується, що щотижня учасники будуть приділяти онлайн-курсу не менше шести годин. Учасники також матимуть можливість працювати в малих групах через Skype або Google Hangout протягом 30 хвилин на тиждень для розвитку розмовних навичок. Крім того, два рази на місяць буде проводитися розмовна сесія з викладачами для закріплення отриманих навичок.

До навчання запрошуються мотивовані, активні молоді люди, які мають статус вимушених переселенців та володіють базовою англійською, який відповідає рівню А2.

По закінченню курсу (8 місяців) всі учасники, що успішно закінчили базовий курс ділової англійської отримають сертифікати.

Координацію програми в Луганській області та в місті Київ здійснює Луганська обласна молодіжна громадська організація «АМІ-Схід» за всебічної підтримки управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», Луганський Національний університет ім. Тараса Шевченка, КУ «Луганський обласний інваспорт».

У Артемівську Донецької області проект здійснюється у партнерстві з Горлівським інститутом іноземних мов державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» і НГО «Центр розвитку філології».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+