Слухати

Марш українських націоналістів проходить у Києві

14 жовтня 2015 - 16:15
Сьогодні до Дня захисника України ВО «Свобода», «Правий сектор» та українські націоналісти проводять «Марш Героїв» у столиці
Марш українських націоналістів проходить у Києві / Новини на Громадському радіо

Перед тим, як розпочати безпосередньо ходу перед учасниками маршу виступили лідери українського націоналістичного руху. Зокрема, Богдан Гуменюк, Андрій Шараскін, Дана Виноградова, Олександр Мирний і Олег Тягнибок. Мітинг зібрав кілька тисяч людей на Михайлівській площі.

dsc_0991.jpg

Богдан Гуменюк
Богдан Гуменюк
Громадське радіо

dsc_0983.jpg

Андрій Шараскін
Андрій Шараскін
Громадське радіо

dsc_1002.jpg

Олег Тягнибок
Олег Тягнибок
Громадське радіо

Головні меседжі виступаючих – незмінні: вони закликали боротись з існуючими у країні проблемами кожен на своєму місці. Наголошували, що в українсько-російському конфлікті Україна має йти до переможного кінця.

dsc_0949.jpg

«Марш Героїв» об'єднав представників націоналістичного руху України
«Марш Героїв» об’єднав представників націоналістичного руху України
Громадське радіо

dsc_0994.jpg

Учасники «Маршу Героїв»
Учасники «Маршу Героїв»
Громадське радіо

Журналіст «Громадського радіо» поспілкувалась з учасниками «Маршу Героїв». Пан Іван, наприклад прийшов на урочистості зі своїм сином. Наголошує, виховувати любов до Батьківщини у своєї дитини буде змалку, щоб не виріс він таким, як ті, хто протягом багатьох років розпродавав Україну.

dsc_0941.jpg

Пан Іван з сином
Пан Іван з сином
Громадське радіо

«Це дійсно свято української нації, українських людей», — говорить учасник мітингу.

«На сьогоднішній день це дуже важливо, тому що ми у стадії війни з зовнішнім агресором, який напав на нашу країну. І якщо ми не піднімемо значення свята, значення захисника Вітчизни, то знаєте…Як кажуть, війну виграють не генерали, війну виграють учителі в школах. Так і тут. Нам треба надихнути молоде покоління».

Друг пана Івана, пан Петро — полковник у відставці, зазначає наскільки важливе для країни шанобливе ставлення до збройних сил.

dsc_0942.jpg

Пан Петро
Пан Петро
Громадське радіо

«Яка функція збройних сил? Захист кордонів, недоторканість кордонів і захист суверенітету. От що! А як ми можемо захищати свій суверенітет, коли знищені були збройні сили, коли не було патріотичного виховання взагалі? Ставлення було…Ну, це робила Росія і її агентура, яка була насаджена у всіх сферах буття», — розповідає пан Петро.

Після урочистих виступів керівників на Михайлівській площі колони рушили до Лук’янівського СІЗО, де заплановано концерт на підтримку арештованих «свободівців».

dsc_1023.jpg

Колони учасників «Маршу Героїв» прямують до Лук'янівського СІЗО
Колони учасників «Маршу Героїв» прямують до Лук’янівського СІЗО
Громадське радіо

Втім, не обійшлося під час заходу без провокацій. У міліції повідомляють, що під час безпосередньо ходи пролунав вибух. Попередня причина – спрацював вибуховий пакет. Постраждалих немає. Втім, такі інциденти – свідчення того, що хвилі військового конфлікту на Сході періодично дістаються й столиці.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+