Слухати

Перша леді України відвідала Запорізький військовий шпиталь

14 жовтня 2015 - 10:54
Ввечері 13 жовтня Запоріжжя відвідала перша леді України. Марину Порошенко зустрічала ціла низка запорізьких чиновників на чолі з головою обласної державної адміністрації
Перша леді України відвідала Запорізький військовий шпиталь / Новини на Громадському радіо

Свій візит дружина Президента почала з відвідин святкування Дня захисника України у загальноосвітній запорізькій школі № 103, де навчається багато дітей-переселенців. Не дивлячись на те, що приїзд гості затримався майже не на дві години, діти зустріли першу леді святковим концертом. Разом зі школярами Марина Порошенко заповнила так звану «Книгу миру».

dsc_4388_1.jpg

Марина Порошенко з учнями запорізької школи №103
Марина Порошенко з учнями запорізької школи №103
Громадське радіо

«Книга миру – це такий національний проект, збирає улюблені сімейні фотографії дітей з усієї України для того, щоб об’єднати їх спогади про мирне життя, про те, що їм було близько й дорого, до того як війна розділила наше життя», — зазначила Марина Порошенко

Після візиту до школи, Марина Порошенко зустрілася з бійцями, котрі проходять лікування у запорізькому військовому шпиталі. Привітавши військовослужбовців зі святом, перша леді передала на баланс закладу апарат УЗД. До речі, це вже другий візит першої леді у цей лікувальний заклад. Першого разу вона подарувала шпиталю операційний стіл.

dsc_4388_3.jpg

Марина Порошенко зустрілась з військовослужбовцями у шпиталі
Марина Порошенко зустрілась з військовослужбовцями у шпиталі
Громадське радіо

«Мені було дуже приємно, що на цьому столі було проведено біля 400 операцій», — сказала перша леді України.

Сьогодні 14 жовтня до Запоріжжя з офіційним візитом має завітати Президент України Петро Порошенко. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+