Слухати

Петро Порошенко прибув на відкриття виставки військової техніки «Сила нескорених»

14 жовтня 2015 - 10:27
Виставка військової техніки «Сила нескорених» присвячена Дню збройних сил України відкрилась на Михайлівській площі у Києві
Петро Порошенко прибув на відкриття виставки військової техніки «Сила нескорених» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє телеканал «112 Україна».

В Україні сьогодні  вперше відзначається День захисника. Цього року він проходить під гаслом «Сила нескорених».

Відкриваючи виставку своїм виступом Президент України Петро Порошенко відзначив позитивним той момент, що Україна врешті почала отримувати нелетальну зброю від західних партнерів. Разом з цим він зазначив, що Україні не потрібні іноземні солдати, бо українські військові мають достатньо майстерності, щоб захистити свою землю. 

«Нам не потрібні іноземні солдати. Українці мають достатньо військової майстерності та сили духу, щоби захистити свою землю від окупантів», — сказав він.

Також у цей день православні та греко-католики святкують Покрову Святої Богородиці. У зв’язку з цим у столиці відбудуться святкові заходи, з програмою яких можна ознайомитися тут.

З нагоди масових заходів у Києві посилено заходи безпеки, для охорони порядку залучено близько 5 тис. міліціонерів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+