Слухати

Суд РФ не дозволив допитати главу Чечні у справі вбитого Бориса Нємцова

14 жовтня 2015 - 14:06
Слідство погодилося допитати лише заступника командира батальйону «Північ» Руслана Геремеева, але поки цього не зробило, вказав адвокат
Суд РФ не дозволив допитати главу Чечні у справі вбитого Бориса Нємцова / Новини на Громадському радіо

Басманний суд Москви визнав законними всі дії слідчих, які займаються справою про вбивство політика Бориса Нємцова. Також Суд визнав законною відмову Слідчого комітету допитати главу Чечні Рамзана Кадирова. 

Таке рішення суд виніс, розглянувши скаргу на дії слідства, подану адвокатом Вадимом Прохоровим, що представляє дочку покійного політика Жанну Нємцову, передає видання Meduza. У скарзі, повідомив раніше адвокат, ставилося питання про незаконність постанови слідства з відмовою в допиті глави Чечні Рамзана Кадирова, депутата Держдуми Адама Делімханова, командира батальйону «Північ» Алібека Делімханова і члена Ради Федерації Сулеймана Геремеєва. 

Як повідомляє видання, слідство погодилося допитати лише заступника командира батальйону «Північ» Руслана Геремеева, але поки цього не зробило, вказав пан Прохоров.

Російський опозиціонер Борис Нємцов був убитий в центрі Москви ввечері 27 лютого 2015 року. Жанна Нємцова звернулася до Європейського суду з прав людини зі скаргою на дії російської влади у зв’язку з убивством її батька. Скарга подана у зв’язку з порушенням російською владою статей 2, 10, 13 і 18 Європейської Конвенції про захист прав людини та основних свобод, «тобто права на життя, забраного у зв’язку з бажанням припинити діяльність опозиційного політика», повідомив адвокат Нємцової Вадим Прохоров.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+