Слухати

У Києві пройшла урочиста посвята першокласників у кадети

14 жовтня 2015 - 17:07
У Києві пройшла урочиста церемонія посвяти у кадети вихованців ліцею-інтернату №23 "Кадетський корпус" біля пам'ятника Володимиру Великому на Володимирській гірці
У Києві пройшла урочиста посвята першокласників у кадети / Новини на Громадському радіо

З нагоди Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, 69 вихованців перших кадетських класів ліцею-інтернату «Кадетський корпус» отримали погони кадетів і дали свою першу присягу, пише УНІАН.

Усім учням після благословення їхнього духовного наставника ліцею Архімандрита Аліпія старші кадети ліцею одягли перші в їхньому житті погони.

Перший кадетський клас у ліцеї-інтернаті №23 було відкрито 1 вересня 2009 року, що стало початковим етапом відтворення кадетського виховання у Києві на засадах та традиціях Київського Володимирського кадетського корпусу. Ліцей-інтернат №23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою налічує 26 класів, в яких навчається майже 700 вихованців, з яких 26 дітей-переселенців із зони АТО.

620_400_1 444 829 019-1345.jpeg

Священна водичка
Священна водичка
УНІАН

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+