Слухати

У Луганську бойовики знайшли схрон зброї у занедбаному гаражі

14 жовтня 2015 - 14:30 75
Незаконні формування звинуватили українську диверсійно-розвідувальну групу у залякуванні населення, але зброю забрали собі «на потреби «республіки» послужити праведним цілям»

13 жовтня в підконтрольному бойовикам Луганську так звані «правоохоронці» виявили схрон зброї та боєприпасів. Розташовувався він недалеко від центру міста, в старому гаражному кооперативі на вулиці Чапаєва. Один з гаражів був повністю забитий ящиками з важким озброєнням, боєприпасами і стрілецькою зброєю. Про це повідомляє прес-центр так званого «МВС «ЛНР».

«Таке розташування можна назвати дуже «вигідним стратегічно» — випадково це місце складно знайти, перехожих небагато, а до центральних вулиць рукою подати. До того ж, склад зброї був організований у закинутому гаражі в самому затишному куточку кооперативу, прямо біля паркану, за яким починається лісосмуга. Тобто, дістатися до місця можна абсолютно непомітно», — сказано в офіційній заяві. 

У створенні цієї схованки бойовики «ЛНР» традиційно звинуватили українську диверсійно-розвідувальну групу, яка нібито планувала теракти проти цивільного населення.

atwivcid7xl0-704x396.jpg

Схрон зброї
Схрон зброї

fy6ym2t4jntb-704x396.jpg

Бойовики «присвоїли» цю зброї українським ДРГ
Бойовики «присвоїли» цю зброї українським ДРГ

n4wdmv83ichg.jpg

Зброю бойовики вирішили забрати собі
Зброю бойовики вирішили забрати собі

«Те, що придатне до подальшого застосування, буде направлено в силові структури Республіки і послужить праведним цілям. Решта ж, в цілях безпеки, буде знищена», — повідомляють у незаконному міністерстві. 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+