Слухати

У школах «ЛНР» українські підручники, плакати та грамоти здають на макулатуру

14 жовтня 2015 - 15:24
На фотографіях, де усміхнені учні завантажують автівку макулатурою, можна побачити україномовні таблиці з формулами, книжки та грамоти
У школах «ЛНР» українські підручники, плакати та грамоти здають на макулатуру  / Новини на Громадському радіо

У середній освітній школі №30 підконтрольного луганським бойовиками Первомайська пройшли заходи по здачі макулатури. Про це повідомляє Інформатор. Старшокласники, під наглядом працівників навчального закладу, заповнили різною навчальною літературою кузов вантажного автомобіля. Якщо придивитися до фотографій, то можна помітити, що основну масу «макулатури» складають книги, підручники, плакати та грамоти українською мовою, інформує видання. 

5jbrqztyq7u.jpg

Школярі завантажують макулатуру
Школярі завантажують макулатуру

1qop65qgwxe.jpg

Серед купи паперу видно грамоти
Серед купи паперу видно грамоти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як повідомлялося раніше, в школи окупованого міста Первомайськ Луганської області завезли російські підручники. Зокрема нові книги отримала школа №30. Крім звичних підручників з хімії, фізики та суспільствознавства в навчальний заклад книгу з «Історії Росії». На сайті Інформатора можна переглянути фотографії з розвантаження російськомовної навчальної літератури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+