Слухати

У Верховній Раді може з'явитися посада уповноваженого з питань реабілітації учасників АТО

14 жовтня 2015 - 18:57
Про це сьогодні заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк на зустрічі з з командуванням Національної гвардії
У Верховній Раді може з’явитися посада уповноваженого з питань реабілітації учасників АТО / Новини на Громадському радіо

Глава уряду закликав керівників Нацгвардії порушити і обговорити на зустрічі проблемні питання, зокрема – необхідність повноцінного матеріального забезпечення підрозділів НГУ, надання бійцям належного соціального пакету, психологічної реабілітації демобілізованих військовослужбовців та роботи з їхніми родинами. Про це інформує прес-служба МВС

pm978image001.jpg

Зустріч Арсенія Яценюка та Арсена Авакова з командуванням Нацгвардії
Зустріч Арсенія Яценюка та Арсена Авакова з командуванням Нацгвардії
МВС

За його словами, зараз зі служби вже звільнені 700 військовослужбовців, чимало з них потребують такої реабілітації. 

У зв’язку з цим Арсеній Яценюк заявив, що в Кабінеті Міністрів України найближчим часом може бути введена посада уповноваженого саме з питань реабілітації учасників АТО. У разі, якщо  це рішення підтримає Верховна Рада, посада уповноваженого матиме статус віце-прем’єр-міністра. Його завданням стане координація дій всіх центральних органів виконавчої влади, до компетенції яких віднесено реабілітацію учасників АТО.

Як повідомлялося раніше, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрілися з командуванням Національної гвардії сьогодні, 14 жовтня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+