Слухати

У Запоріжжі презентували скульптуру коня з головою міністра МЗС Росії

14 жовтня 2015 - 23:26
14 жовтня, в ході свята «Покрова на Хортиці», у Запоріжжі презентували скульптуру-шарж, котра зображує міністра зовнішніх справ Росії Сергія Лаврова у вигляді коня
У Запоріжжі презентували скульптуру коня з головою міністра МЗС Росії / Новини на Громадському радіо

Безпосереднім автором роботи став харківський скульптор В’ячеслав Баришніков. А от вигадав та профінансував створення «кентавра» запорізький активіст Максим Дрозденко. Результатом двомісячної роботи автор більш ніж задоволений:

«Це перший в світі інтерактивний 5-Д пам’ятник. Він говорить. Пам’ятник Лаврову та його безсмертній фразі «Дебіли б…», — розповідає пан Дрозденко. 

dsc_0416.jpg

Скульптура коня з обличчям Сергія Лаврова
Скульптура коня з обличчям Сергія Лаврова

Паралельно презентації скульптури коня з головою Сергія Лаврова, Максим збирає підписи запоріжців під петицією про встановлення пам’ятника на площі під ОДА:

«Люди підписують охоче, проте чиновників від цього пам’ятника судомить. Тут йшов один народний депутат, так він цей пам’ятник обійшов десятою дорогою, наче коло для вампіра», — сміється Максим Дрозденко.

dsc_0417.jpg

Кінь «Лавров» має навіть ідентичні з політиком окуляри
Кінь «Лавров» має навіть ідентичні з політиком окуляри

dsc_0457.jpg

Фото на пам'ять з «російським міністром»
Фото на пам’ять з «російським міністром»

Нагадаємо, що у серпні цього року запоріжець Максим Дрозденко презентував пам’ятник Володимиру Путіну, котрий міцно притискає до себе снігура. Скульптура, присвячена фейковим новинам, котрі розповсюджують російських ЗМІ, стала справжньою сенсацією та облетіла майже всі топові світові інформаційні ресурси.

dsc_0436.jpg

Скульптура Путіна захищає снігурів
Скульптура Путіна захищає снігурів

 

Максим Щербина для «Громадського Радіо» із Запоріжжя.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+